Παιχνίδια Ποδοσφαίρου

Ημερομηνία Διεξαγωγής
ΤΕΛΙΚΟΣ Δευτέρα, 4 Μάιος, 2020 - 18:30
νικητής κ-νικητής λ (Β΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) Τετάρτη, 29 Απρίλιος, 2020 - 17:00
νικητής θ-νικητής ι (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) Τρίτη, 28 Απρίλιος, 2020 - 17:00
νικητής β-νικητής η (ι) Τετάρτη, 8 Απρίλιος, 2020 - 17:00
νικητής α-νικητής ζ (θ) Τετάρτη, 8 Απρίλιος, 2020 - 15:00
νικητής γ-νικητής ε (κ) Τρίτη, 7 Απρίλιος, 2020 - 17:00
νικητής δ-νικητής στ (λ) Τρίτη, 7 Απρίλιος, 2020 - 15:00
d2-c3 ( η) Τετάρτη, 1 Απρίλιος, 2020 - 17:00
c2-d3 (ζ) Τετάρτη, 1 Απρίλιος, 2020 - 15:00
b2-a3 (στ) Δευτέρα, 30 Μάρτιος, 2020 - 17:00
a2-b3 (ε) Δευτέρα, 30 Μάρτιος, 2020 - 15:00
d1-c4 (δ) Τρίτη, 24 Μάρτιος, 2020 - 17:00
c1-d4 (γ) Τρίτη, 24 Μάρτιος, 2020 - 15:00
b1-a4 (β) Δευτέρα, 23 Μάρτιος, 2020 - 17:00
a1-b4 (α) Δευτέρα, 23 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 19 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. Πέμπτη, 19 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ Τετάρτη, 18 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Τετάρτη, 18 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Τρίτη, 17 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ERASMUS Τρίτη, 17 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ Δευτέρα, 16 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. Δευτέρα, 16 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΓΕΩΛΟΓΙΑ Πέμπτη, 12 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΉΣ Πέμπτη, 12 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ-ΝΟΜΙΚΗ Τετάρτη, 11 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ Τετάρτη, 11 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Τετάρτη, 11 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ.-ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΉΣ 3-0 Τρίτη, 10 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 3-0 Τρίτη, 10 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ 3-0 Δευτέρα, 9 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ERASMUS TEAM 0-3 Δευτέρα, 9 Μάρτιος, 2020 - 13:00
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΤΕΦΑΑ 1-4 Πέμπτη, 5 Μάρτιος, 2020 - 19:00
ΤΗΜΜΥ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 4-0 Πέμπτη, 5 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 0-3 Πέμπτη, 5 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ERASMUS TEAM-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 2-2 Τετάρτη, 4 Μάρτιος, 2020 - 17:00
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΉΣ 0-3 Τετάρτη, 4 Μάρτιος, 2020 - 15:00
ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 2-6 Τετάρτη, 26 Φεβρουάριος, 2020 - 17:00
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ.-ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 2-1 Τετάρτη, 26 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 2-4 Τρίτη, 25 Φεβρουάριος, 2020 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 24 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ΦΥΣΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 20 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ 0-3 Πέμπτη, 20 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ΧΗΜΙΚΟ-ΝΟΜΙΚΗ 0-0 Πέμπτη, 20 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 2-1 Τετάρτη, 19 Φεβρουάριος, 2020 - 17:00
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΉΣ 6-0 Τετάρτη, 19 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ-ΤΗΜΜΥ 0-7 Τρίτη, 18 Φεβρουάριος, 2020 - 17:00
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 9-2 Τρίτη, 18 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 3-2 Δευτέρα, 17 Φεβρουάριος, 2020 - 17:00
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 1-2 Δευτέρα, 17 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 0-3 Πέμπτη, 13 Φεβρουάριος, 2020 - 17:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔ. 5-2 Πέμπτη, 13 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 1-3 Τετάρτη, 12 Φεβρουάριος, 2020 - 15:00
ERASMUS TEAM-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 0-2 Πέμπτη, 16 Ιανουάριος, 2020 - 17:00
ΤΕΦΑΑ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 7-3 Τετάρτη, 15 Ιανουάριος, 2020 - 17:00
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-2 Τετάρτη, 15 Ιανουάριος, 2020 - 15:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 4-2 Τρίτη, 14 Ιανουάριος, 2020 - 17:00
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 5-1 Τρίτη, 14 Ιανουάριος, 2020 - 15:00
ΧΗΜΙΚΟ-ΤΗΜΜΥ 0-2 Δευτέρα, 13 Ιανουάριος, 2020 - 17:00
ΦΥΣΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 13 Ιανουάριος, 2020 - 15:00
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 4-4 Πέμπτη, 9 Ιανουάριος, 2020 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΉΣ 6-1 Πέμπτη, 9 Ιανουάριος, 2020 - 15:00
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΝΟΜΙΚΗ 0-6 Τετάρτη, 8 Ιανουάριος, 2020 - 15:00
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Τετάρτη, 18 Δεκέμβριος, 2019 - 17:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 4-3 Τετάρτη, 18 Δεκέμβριος, 2019 - 15:00
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟ 1-4 Τρίτη, 17 Δεκέμβριος, 2019 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 3-0 Τρίτη, 17 Δεκέμβριος, 2019 - 15:00
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 2-1 Δευτέρα, 16 Δεκέμβριος, 2019 - 15:00
ΤΕΦΑΑ-ΝΟΜΙΚΗ 2-0 Τρίτη, 10 Δεκέμβριος, 2019 - 17:00
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 0-4 Τρίτη, 10 Δεκέμβριος, 2019 - 15:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 4-4 Δευτέρα, 9 Δεκέμβριος, 2019 - 17:00
ΙΑΤΡΙΚΗ-ERASMUS 2-1 Δευτέρα, 9 Δεκέμβριος, 2019 - 15:00
ΤΕΦΑΑ-ΤΗΜΜΥ 4-3 Πέμπτη, 5 Δεκέμβριος, 2019 - 17:00
ΦΥΣΙΚΟ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2-1 Πέμπτη, 5 Δεκέμβριος, 2019 - 15:00
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 2-0 Τετάρτη, 4 Δεκέμβριος, 2019 - 17:00
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Τετάρτη, 4 Δεκέμβριος, 2019 - 15:00
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΝΟΜΙΚΗ 0-2 Τρίτη, 3 Δεκέμβριος, 2019 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 6-0 Τρίτη, 3 Δεκέμβριος, 2019 - 15:00
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΙΑΤΡΙΚΗ 1-0 Δευτέρα, 2 Δεκέμβριος, 2019 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 8-1 Δευτέρα, 2 Δεκέμβριος, 2019 - 15:00
ΦΥΣΙΚΟ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 4-2 Πέμπτη, 28 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 1-1 Πέμπτη, 28 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ 7-2 Τετάρτη, 27 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΧΗΜΙΚΟ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 4-2 Τετάρτη, 27 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΤΕΦΑΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 6-1 Τρίτη, 26 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 0-1 Τρίτη, 26 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 0-2 Δευτέρα, 25 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ.-ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔ. 1-0 Δευτέρα, 25 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΝΟΜΙΚΗ 1-1 Πέμπτη, 21 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 4-1 Τετάρτη, 20 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΧΗΜΙΚΟ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 4-2 Τετάρτη, 20 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΤΕΦΑΑ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ. 4-2 Τρίτη, 19 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 5-2 Τρίτη, 19 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΤΗΜΜΥ 0-3 Δευτέρα, 18 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 2-0 Δευτέρα, 18 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΤΗΜΜΥ-ΝΟΜΙΚΗ 1-1 Τετάρτη, 13 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΦΥΣΙΚΟ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 1-2 Τετάρτη, 13 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 0-2 Τρίτη, 12 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 4-2 Δευτέρα, 11 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ. 4-2 Δευτέρα, 11 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.3-2 Πέμπτη, 7 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΧΗΜΙΚΟ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 4-3 Τετάρτη, 6 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 2-3 Τετάρτη, 6 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 8-1 Τρίτη, 5 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 1-2 Τρίτη, 5 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΤΕΦΑΑ-ΧΗΜΙΚΟ 4-2 Δευτέρα, 4 Νοέμβριος, 2019 - 17:00
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ-ΦΥΣΙΚΟ 3-1 Δευτέρα, 4 Νοέμβριος, 2019 - 15:00
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 3-0 Πέμπτη, 31 Οκτώβριος, 2019 - 17:00
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 1-0 Πέμπτη, 31 Οκτώβριος, 2019 - 15:00
ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ-ERASMUS 2-7 Τετάρτη, 30 Οκτώβριος, 2019 - 17:00
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ.-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 0-3 Τετάρτη, 30 Οκτώβριος, 2019 - 15:00
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 5-1 Τρίτη, 29 Οκτώβριος, 2019 - 17:00
ΤΗΜΜΥ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 1-2 Τρίτη, 29 Οκτώβριος, 2019 - 15:00
Τελικός ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΤΕΦΑΑ 2-3 Παρασκευή, 17 Μάιος, 2019 - 18:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. νικητής θ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ νικητής ι 4-0 Δευτέρα, 13 Μάιος, 2019 - 17:30
ΤΕΦΑΑ νικητής κ- ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ νικητής λ 7-0 Παρασκευή, 10 Μάιος, 2019 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ νικητής β- ΦΥΣΙΚΟ νικητής η (ι) 3-1 Δευτέρα, 6 Μάιος, 2019 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ νικητής α- ΧΗΜΙΚΟ νικητής ζ (θ) 3-1 Δευτέρα, 6 Μάιος, 2019 - 15:30
ΤΕΦΑΑ νικητής γ- ΓΕΩΠΟΝΙΑ νικητής ε (κ) 1-0 Πέμπτη, 18 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ νικητής δ-ΙΑΤΡΙΚΗ νικητής στ (λ) 2-1 Τρίτη, 16 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ d2-ΦΥΣΙΚΟ c3 ( η) 1-3 Δευτέρα, 15 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΤΗΜΜΥ c2-ΧΗΜΙΚΟ d3 (ζ) c 3-4 Δευτέρα, 15 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΤΕΦΑΑ c1-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ d4 (γ) 10-1 Παρασκευή, 12 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ b2- ΙΑΤΡΙΚΗ a3 (στ) 2-3 Πέμπτη, 11 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ a2- ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ b3 (ε) 6-3 Πέμπτη, 11 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ d1- ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ c4 (δ) 5-1 Τετάρτη, 10 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ b1- ERASMUS TEAM a4 (β) 3-0 Τρίτη, 9 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ a1- ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ b4 (α) 4-2 Τρίτη, 9 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΙΑΤΡΙΚΗ - ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ 3-0 Δευτέρα, 8 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 8 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 3-0 Παρασκευή, 5 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3-2 Πέμπτη, 4 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 2-8 Πέμπτη, 4 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ 6-0 Τετάρτη, 3 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 3-0 Τετάρτη, 3 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 3-1 Τετάρτη, 3 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΦΥΣΙΚΟ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 5-0 Τρίτη, 2 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΝΟΜΙΚΗ 1-0 Τρίτη, 2 Απρίλιος, 2019 - 13:30
ΣΣΑΣ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 2-7 Δευτέρα, 1 Απρίλιος, 2019 - 17:30
ΙΑΤΡΙΚΗ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 4-5 Δευτέρα, 1 Απρίλιος, 2019 - 15:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 0-3 Πέμπτη, 28 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 2-1 Πέμπτη, 28 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 0-1 Τετάρτη, 27 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΤΕΦΑΑ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 3-0 Τετάρτη, 27 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ERASMUS TEAM 4-1 Τρίτη, 26 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 0-3 Παρασκευή, 22 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΤΗΜΜΥ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 3-2 Παρασκευή, 22 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 2-2 Πέμπτη, 21 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 3-0 Πέμπτη, 21 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 4-1 Πέμπτη, 21 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΝΟΜΙΚΗ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 1-1 Τετάρτη, 20 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ERASMUS ΤΕΑΜ - ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ 5-1 Τετάρτη, 20 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ 4-1 Τρίτη, 19 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ - ΤΗΜΜΥ 1-2 Τρίτη, 19 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 1-9 Δευτέρα, 18 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 2-0 Δευτέρα, 18 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 2-0 Δευτέρα, 18 Μάρτιος, 2019 - 13:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 0-3 Πέμπτη, 14 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 1-2 Πέμπτη, 14 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΣΣΑΣ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 1-3 Τετάρτη, 13 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΙΑΤΡΙΚΗ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΉΣ 3-0 Τετάρτη, 13 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 5-1 Τετάρτη, 6 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΝΟΜΙΚΗ 3-1 Τετάρτη, 6 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 3-0 Τρίτη, 5 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΑ - ΙΑΤΡΙΚΗ 1-1 Τρίτη, 5 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΤΗΜΜΥ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Τρίτη, 5 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 3-2 Δευτέρα, 4 Μάρτιος, 2019 - 17:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΉΣ - ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ 7-2 Δευτέρα, 4 Μάρτιος, 2019 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΦΥΣΙΚΟ 0-3 Πέμπτη, 28 Φεβρουάριος, 2019 - 17:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΤΗΜΜΥ 0-1 Πέμπτη, 28 Φεβρουάριος, 2019 - 15:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 0-3 Τετάρτη, 27 Φεβρουάριος, 2019 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΑ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΉΣ 6-1 Τετάρτη, 27 Φεβρουάριος, 2019 - 15:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 1-1 Τρίτη, 26 Φεβρουάριος, 2019 - 17:30
ΤΕΦΑΑ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 9-3 Τρίτη, 26 Φεβρουάριος, 2019 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 1-2 Δευτέρα, 25 Φεβρουάριος, 2019 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 2-0 Δευτέρα, 25 Φεβρουάριος, 2019 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΘΕΟΛΟΓΙΑ 3-1 Πέμπτη, 21 Φεβρουάριος, 2019 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 9-1 Πέμπτη, 21 Φεβρουάριος, 2019 - 15:30
ΣΣΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 2-5 Τετάρτη, 20 Φεβρουάριος, 2019 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ 5-0 Τρίτη, 19 Φεβρουάριος, 2019 - 17:30
ΤΕΦΑΑ - ΤΗΜΜΥ 7-2 Τρίτη, 19 Φεβρουάριος, 2019 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 2-8 Δευτέρα, 18 Φεβρουάριος, 2019 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ 4-2 Δευτέρα, 18 Φεβρουάριος, 2019 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΤΕΦΑΑ 0-3 Τρίτη, 15 Ιανουάριος, 2019 - 17:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΦΥΣΙΚΟ 1-5 Δευτέρα, 14 Ιανουάριος, 2019 - 17:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 2-1 Δευτέρα, 14 Ιανουάριος, 2019 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟ - ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 3-0 Δευτέρα, 14 Ιανουάριος, 2019 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 0-1 Πέμπτη, 20 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 3-0 Τετάρτη, 19 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΤΕΦΑΑ - ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 12-0 Τετάρτη, 19 Δεκέμβριος, 2018 - 13:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ - ΝΟΜΙΚΗ 3-8 Τρίτη, 18 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ - ERASMUS TEAM 3-0 Τρίτη, 18 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 3-2 Δευτέρα, 17 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 1-3 Δευτέρα, 17 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 2-1 Πέμπτη, 13 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ 4-0 Πέμπτη, 13 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 0-2 Τετάρτη, 12 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 2-3 Τετάρτη, 12 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΝΟΜΙΚΗ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 1-0 Τρίτη, 11 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ERASMUS ΤΕΑΜ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 3-0 Τρίτη, 11 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 6-1 Δευτέρα, 10 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΧΗΜΙΚΟ 2-2 Δευτέρα, 10 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΤΕΦΑΑ - ΦΥΣΙΚΟ 2-2 Πέμπτη, 6 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 0-2 Πέμπτη, 6 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΣΣΑΣ 1-0 Τετάρτη, 5 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΙΑΤΡΙΚΗ 2-1 Τετάρτη, 5 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ - ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 3-0 Τρίτη, 4 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΣΣΑΣ 1-0 Δευτέρα, 3 Δεκέμβριος, 2018 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ - ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ 5-0 Δευτέρα, 3 Δεκέμβριος, 2018 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟ - ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-4 Τετάρτη, 28 Νοέμβριος, 2018 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 3-2 Τετάρτη, 28 Νοέμβριος, 2018 - 15:30
ΣΣΑΣ- ΝΟΜΙΚΗ 1-4 Τρίτη, 27 Νοέμβριος, 2018 - 17:30
ΙΑΤΡΙΚΗ - ERASMUS TEAM 5-0 Τρίτη, 27 Νοέμβριος, 2018 - 15:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ - ΧΗΜΙΚΟ 4-4 Δευτέρα, 26 Νοέμβριος, 2018 - 17:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ - ΣΣΑΣ 0-2 Πέμπτη, 22 Νοέμβριος, 2018 - 17:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ - ΤΗΜΜΥ 0-4 Πέμπτη, 22 Νοέμβριος, 2018 - 15:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 2-3 Τετάρτη, 21 Νοέμβριος, 2018 - 17:30
ΤΕΦΑΑ - ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 5-1 Τετάρτη, 21 Νοέμβριος, 2018 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΘΕΟΛΟΓΙΑ 8-0 Τρίτη, 20 Νοέμβριος, 2018 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 2-2 Τρίτη, 20 Νοέμβριος, 2018 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 2-5 Δευτέρα, 19 Νοέμβριος, 2018 - 17:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΉΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 1-0 Δευτέρα, 19 Νοέμβριος, 2018 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ - ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ 5-1 Πέμπτη, 15 Νοέμβριος, 2018 - 17:30
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΤΗΜΜΥ 1-4 Πέμπτη, 15 Νοέμβριος, 2018 - 15:30
ΝΟΜΙΚΗ - ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 1-3 Τετάρτη, 14 Νοέμβριος, 2018 - 17:30
ERASMUS ΤΕΑΜ - ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ 9-1 Τετάρτη, 14 Νοέμβριος, 2018 - 15:30
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΤΕΦΑΑ 1-1 (3-5 πεν) Δευτέρα, 14 Μάιος, 2018 - 19:00
Νικητής κ ΤΕΦΑΑ -Νικητής λ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3-2 (β ημιτελικός) Τετάρτη, 9 Μάιος, 2018 - 17:30
Νικητης θ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ -Νικητής ι ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 3-0 (α ημιτελικός) Τρίτη, 8 Μάιος, 2018 - 17:30
Νικητής δ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ -Νικητής στ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 1-3 (λ) Πέμπτη, 3 Μάιος, 2018 - 17:30
Νικητής γ ΤΕΦΑΑ-Νικητής ε ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 4-1 (κ) Πέμπτη, 3 Μάιος, 2018 - 15:30
Νικητής β ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ -Νικητής η ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 1-1 (7-6 πεν.) (ι) Δευτέρα, 30 Απρίλιος, 2018 - 17:30
Νικητής α ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-Νικητής ζ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 2-0 (θ) Δευτέρα, 30 Απρίλιος, 2018 - 15:30
2ος Δ ομίλου ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ -3ος Γ ομίλου ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 3-5 (η) Τετάρτη, 25 Απρίλιος, 2018 - 17:30
2ος Γ ομίλου ΧΗΜΙΚΟ -3ος Δ ομίλου ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 0-6 (ζ) Τετάρτη, 25 Απρίλιος, 2018 - 15:30
2ος Β ομίλου ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ -3ος Α ομίλου ΦΥΣΙΚΟ 4-0 (στ) Τρίτη, 24 Απρίλιος, 2018 - 17:30
2ος Α ομίλου ERASMUS TEAM -3ος Β ομίλου ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 0-1 (ε) Τρίτη, 24 Απρίλιος, 2018 - 15:30
1ος Δ ομίλου ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-4ος Γ ομίλου ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 1-3 (δ) Δευτέρα, 23 Απρίλιος, 2018 - 17:30
1ος Γ ομίλου ΤΕΦΑΑ-4ος Δ ομίλου ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 3-0 (γ) Δευτέρα, 23 Απρίλιος, 2018 - 15:30
1ος β ομίλου ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-4ος Α ομίλου ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 2-0 (β) Πέμπτη, 19 Απρίλιος, 2018 - 17:30
1ος Α ομίλου ΤΗΜΜΥ-4ος Β ομίλου ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ 0-3 (α) Πέμπτη, 19 Απρίλιος, 2018 - 15:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ- ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 0-3 Τρίτη, 17 Απρίλιος, 2018 - 17:30
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 1-10 Τρίτη, 17 Απρίλιος, 2018 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 16 Απρίλιος, 2018 - 17:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 16 Απρίλιος, 2018 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ERASMUS 0-2 Παρασκευή, 30 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 1-0 Πέμπτη, 29 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 1-2 Πέμπτη, 29 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 6-1 Τετάρτη, 28 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ -ΣΣΑΣ 5-0 Τετάρτη, 28 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 5-1 Τετάρτη, 28 Μάρτιος, 2018 - 13:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 8-0 Τρίτη, 27 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 2-1 Τρίτη, 27 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 26 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 2-0 Δευτέρα, 26 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ.-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 5-3 Παρασκευή, 23 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΣΣΑΣ 4-2 Παρασκευή, 23 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΤΥΜΜΥ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ 3-0 Παρασκευή, 23 Μάρτιος, 2018 - 09:45
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ-ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 5-0 Πέμπτη, 22 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΧΗΜΙΚΟ 6-1 Τετάρτη, 21 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 1-1 Τετάρτη, 21 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ 6-1 Τρίτη, 20 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Τρίτη, 20 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 2-2 Δευτέρα, 19 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ERASMUS -ΦΥΣΙΚΟ 2-2 Δευτέρα, 19 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ.-ΜΗΧ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 3-1 Πέμπτη, 15 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 0-3 Πέμπτη, 15 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 5-0 Τετάρτη, 14 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2-3 Τρίτη, 13 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ERASMUS 2-0 Τρίτη, 13 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠ. 2-3 Δευτέρα, 12 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 1-2 Δευτέρα, 12 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 4-0 Παρασκευή, 9 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 0-3 Παρασκευή, 9 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 4-1 Πέμπτη, 8 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΦΥΣΙΚΟ 2-3 Πέμπτη, 8 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 2-1 Τετάρτη, 7 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΓΕΠΟΝΙΚΗ-ΣΣΑΣ 3-2 Τετάρτη, 7 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 3-1 Τρίτη, 6 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ.-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 0-9 Τρίτη, 6 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 4-3 Δευτέρα, 5 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 0-4 Δευτέρα, 5 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 5-0 Παρασκευή, 2 Μάρτιος, 2018 - 17:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΣΣΑΣ 4-0 Παρασκευή, 2 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 1-2 Πέμπτη, 1 Μάρτιος, 2018 - 15:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 3-4 Τετάρτη, 28 Φεβρουάριος, 2018 - 17:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ.-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. 4-2 Τετάρτη, 28 Φεβρουάριος, 2018 - 15:30
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 1-3 Τρίτη, 27 Φεβρουάριος, 2018 - 17:30
ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 0-3 Τρίτη, 27 Φεβρουάριος, 2018 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ.-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 1-2 Πέμπτη, 22 Φεβρουάριος, 2018 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 1-1 Πέμπτη, 22 Φεβρουάριος, 2018 - 15:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 8-0 Τετάρτη, 21 Φεβρουάριος, 2018 - 17:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟ 2-2 Τετάρτη, 21 Φεβρουάριος, 2018 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.1-1 Παρασκευή, 19 Ιανουάριος, 2018 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 9-4 Πέμπτη, 18 Ιανουάριος, 2018 - 15:30
ΤΥΜΜΗ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 2-1 Τρίτη, 16 Ιανουάριος, 2018 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 4-1 Τρίτη, 16 Ιανουάριος, 2018 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 3-0 Δευτέρα, 15 Ιανουάριος, 2018 - 15:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟ 1-5 Παρασκευή, 12 Ιανουάριος, 2018 - 17:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 1-3 Παρασκευή, 12 Ιανουάριος, 2018 - 15:30
ERASMUS -ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 5-1 Πέμπτη, 11 Ιανουάριος, 2018 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 2-0 Πέμπτη, 11 Ιανουάριος, 2018 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΜΗΧ. ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 2-1 Τετάρτη, 10 Ιανουάριος, 2018 - 15:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 4-2 Τρίτη, 9 Ιανουάριος, 2018 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΣΣΑΣ 2-1 Τρίτη, 9 Ιανουάριος, 2018 - 15:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 4-3 Δευτέρα, 8 Ιανουάριος, 2018 - 17:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 0-3 Δευτέρα, 8 Ιανουάριος, 2018 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 3-0 Τετάρτη, 20 Δεκέμβριος, 2017 - 17:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 0-2 Τετάρτη, 20 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΧΗΜΙΚΟ 0-7 Τρίτη, 19 Δεκέμβριος, 2017 - 17:30
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΜΗΧ.ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ 0-3 Τρίτη, 19 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΤΗΜΜΥ-ΦΥΣΙΚΟ 2-2 Δευτέρα, 18 Δεκέμβριος, 2017 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 1-1 Δευτέρα, 18 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 2-1 Παρασκευή, 15 Δεκέμβριος, 2017 - 17:30
ΤΕΦΑΑ-ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠ. 13-3 Πέμπτη, 14 Δεκέμβριος, 2017 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 14 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΣΣΑΣ 3-0 Τετάρτη, 13 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 3-5 Τρίτη, 12 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ERASMUS -ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 3-2 Δευτέρα, 11 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΦΥΣΙΚΟ 2-5 Παρασκευή, 8 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 2-0 Πέμπτη, 7 Δεκέμβριος, 2017 - 17:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠ. 5-4 Πέμπτη, 7 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 6-1 Τετάρτη, 6 Δεκέμβριος, 2017 - 17:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ.-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 0-2 Τρίτη, 5 Δεκέμβριος, 2017 - 17:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΝΟΜΙΚΗ 1-1 Τρίτη, 5 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 3-3 Δευτέρα, 4 Δεκέμβριος, 2017 - 17:30
ΤΕΦΑΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 7-1 Δευτέρα, 4 Δεκέμβριος, 2017 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΣΣΑΣ 0-2 Πέμπτη, 30 Νοέμβριος, 2017 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 2-0 Πέμπτη, 30 Νοέμβριος, 2017 - 15:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΜΗΧ.ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 4-10 Τετάρτη, 29 Νοέμβριος, 2017 - 17:30
ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠ.-ΧΗΜΙΚΟ 1-5 Τετάρτη, 29 Νοέμβριος, 2017 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 2-2 Τρίτη, 28 Νοέμβριος, 2017 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 1-1 Τρίτη, 28 Νοέμβριος, 2017 - 15:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 5-0 Πέμπτη, 23 Νοέμβριος, 2017 - 17:30
ERASMUS -ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 1-0 Πέμπτη, 23 Νοέμβριος, 2017 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 4-4 Τετάρτη, 22 Νοέμβριος, 2017 - 17:30
ΤΕΦΑΑ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 3-0 Τετάρτη, 22 Νοέμβριος, 2017 - 15:30
ΤΗΜΜΥ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 3-1 Τρίτη, 21 Νοέμβριος, 2017 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΝΟΜΙΚΗ 1-0 Τρίτη, 21 Νοέμβριος, 2017 - 15:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 1-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2 3-0 Δευτέρα, 20 Νοέμβριος, 2017 - 15:30
Τελικός ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. - ΤΕΦΑΑ 3-4 Τρίτη, 30 Μάιος, 2017 - 19:00
Β Ημιτελικός Νικητής κ ΤΕΦΑΑ- Νικητής λ ΤΗΜΜΥ 4-1 Παρασκευή, 26 Μάιος, 2017 - 18:00
Α Ημιτελικός Νικητής θ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. Νικητής ι ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. 1-5 Τρίτη, 23 Μάιος, 2017 - 18:00
νικητής δ ΤΗΜΜΥ-νικητής στ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 2-1 (λ) Δευτέρα, 22 Μάιος, 2017 - 18:00
νικητής γ ΤΕΦΑΑ -νικητής ε ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 8-0 (κ) Δευτέρα, 22 Μάιος, 2017 - 16:00
νικητής β ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ -νικητής η ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. 1-3(ι) Παρασκευή, 19 Μάιος, 2017 - 18:00
νικητής α ΝΟΜΙΚΗ - νικητής ζ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 1-2 (θ) Παρασκευή, 19 Μάιος, 2017 - 16:00
Δ2-Γ3 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. - ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 6-2 (η) Τρίτη, 16 Μάιος, 2017 - 19:00
Β2-Α3 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ -ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 1-0 (στ) Τρίτη, 16 Μάιος, 2017 - 17:00
Α2-Β3 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ.-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-4 (ε) Τρίτη, 16 Μάιος, 2017 - 15:00
Γ2-Δ3 ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.- ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 3-1 (ζ) Δευτέρα, 15 Μάιος, 2017 - 18:00
Γ1-Δ4 ΤΕΦΑΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 6-0 (γ) Δευτέρα, 15 Μάιος, 2017 - 16:00
Β1-Α4 ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ. 5-3 (β) Παρασκευή, 12 Μάιος, 2017 - 18:00
Δ1-Γ4 ΤΗΜΜΥ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 3-0 (δ) Παρασκευή, 12 Μάιος, 2017 - 16:00
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 11 Μάιος, 2017 - 16:00
Α1-Β4 ΝΟΜΙΚΗ -ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (α) 3-2 Πέμπτη, 11 Μάιος, 2017 - 16:00
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 1-4 Τετάρτη, 10 Μάιος, 2017 - 18:00
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 3-0 Τρίτη, 9 Μάιος, 2017 - 16:00
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 1-4 Δευτέρα, 8 Μάιος, 2017 - 16:00
ΝΟΜΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟ 1-0 Παρασκευή, 5 Μάιος, 2017 - 18:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 4-0 Παρασκευή, 5 Μάιος, 2017 - 16:00
ΦΥΣΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 4 Μάιος, 2017 - 18:00
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 3-3 Πέμπτη, 4 Μάιος, 2017 - 16:00
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 2-3 Τετάρτη, 3 Μάιος, 2017 - 18:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 3-0 Τετάρτη, 3 Μάιος, 2017 - 16:00
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 3-0 Τρίτη, 2 Μάιος, 2017 - 18:00
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 2-7 Τρίτη, 2 Μάιος, 2017 - 16:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 0-3 Πέμπτη, 27 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 27 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΙΑΤΡΙΚΗ 4-2 Τετάρτη, 26 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 3-3 Τετάρτη, 26 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 1-2 Τρίτη, 25 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ 3-0 Τρίτη, 25 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΑ 0-3 Πέμπτη, 6 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 1-2 Τετάρτη, 5 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 2-0 Τρίτη, 4 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 0-1 Τρίτη, 4 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 5-0 Δευτέρα, 3 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 2-5 Πέμπτη, 30 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΤΗΜΜΥ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 3-1 Τετάρτη, 29 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΓΕΩΠΟΝΙΑ 3-0 Τρίτη, 28 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 7-1 Τρίτη, 28 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ 3-3 Παρασκευή, 24 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΝΟΜΙΚΗ 2-6 Πέμπτη, 23 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΘΕΟΛΟΓΙΑ -ERASMUS TEAM 3-0 Τετάρτη, 22 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 3-0 Τρίτη, 21 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 2-4 Τρίτη, 21 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 8-0 Δευτέρα, 20 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΧΗΜΙΚΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 1-4 Πέμπτη, 16 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 2-3 Τετάρτη, 15 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 0-3 Τετάρτη, 15 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΘΕΟΛΟΓΙΑ -ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 6-1 Τρίτη, 14 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ -ΒΙΟΛΟΓΙΑ 5-1 Τρίτη, 14 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 1-3 Πέμπτη, 9 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 5-3 Πέμπτη, 9 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ -ERASMUS TEAM 0-4 Παρασκευή, 16 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 1-3 Παρασκευή, 16 Δεκέμβριος, 2016 - 14:00
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ 5-1 Πέμπτη, 15 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 1-2 Τετάρτη, 14 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 1-2 Τετάρτη, 14 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΓΕΩΠΟΝΙΑ 1-0 Τρίτη, 13 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΤΗΜΜΥ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 4-1 Πέμπτη, 8 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ERASMUS-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 3-1 Τετάρτη, 7 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 0-3 Τετάρτη, 7 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 4-8 Τρίτη, 6 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΕΦΑΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 16-2 Τρίτη, 6 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 4-1 Πέμπτη, 1 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ERASMUS-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 0-3 Τετάρτη, 30 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 3-0 Τετάρτη, 30 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 2-0 Τρίτη, 29 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 8-3 Δευτέρα, 28 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΧΗΜΙΚΟ 1-1 Παρασκευή, 25 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 2-0 Πέμπτη, 24 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 0-1 Τετάρτη, 23 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 2-0 Τετάρτη, 23 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ 5-2 Τρίτη, 22 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 4-4 Δευτέρα, 21 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ.-ΦΥΣΙΚΟ 1-6 Δευτέρα, 21 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ERASMUS-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3-6 Παρασκευή, 18 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 6-2 Παρασκευή, 18 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ -ΓΕΩΠΟΝΙΑ 1-3 Τετάρτη, 16 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 7-1 Τετάρτη, 16 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 8-0 Τρίτη, 15 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΕΦΑΑ-ΙΑΤΡΙΚΗ 7-2 Τρίτη, 15 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΧΗΜΙΚΟ 3-4 Δευτέρα, 14 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-3 Πέμπτη, 10 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 5-1 Τετάρτη, 9 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΕΦΑΑ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 13-1 Τετάρτη, 9 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 0-4 Τρίτη, 8 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ 1-2 Τρίτη, 8 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ERASMUS TEAM 1-2 Δευτέρα, 7 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 0-11 Δευτέρα, 7 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-4 Πέμπτη, 3 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 7-3 Πέμπτη, 3 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΙΑΤΡΙΚΗ 1-0 Τετάρτη, 2 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ 0-2 Τετάρτη, 2 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 2-4 Τρίτη, 1 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 3-6 Δευτέρα, 31 Οκτώβριος, 2016 - 17:30
ΧΗΜΙΚΟ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 3-3 Δευτέρα, 31 Οκτώβριος, 2016 - 15:30
Τελικός ΤΕΦΑΑ-Θεολογική 5-2 Τρίτη, 24 Μάιος, 2016 - 19:30
Β΄ Ημιτελικός Νικητής κ- Νικητής λ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ-ΤΕΦΑΑ 4-5 Τρίτη, 17 Μάιος, 2016 - 17:30
Α ΄Ημιτελικός Νικητής θ - Νικητής ι ΝΟΜΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 2-5 Δευτέρα, 16 Μάιος, 2016 - 17:30
Νικητής β-Νικητής η (ι) ΝΟΜΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 4-1 Τρίτη, 19 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Νικητής α-Νικητής ζ (θ) ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ. 6-2 Τρίτη, 19 Απρίλιος, 2016 - 15:30
Νικητής δ-Νικητής στ (λ) ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΤΕΦΑΑ 0-3 Δευτέρα, 18 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Νικητής γ Νικητής ε (κ) ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 2-0 Δευτέρα, 18 Απρίλιος, 2016 - 15:30
Δ2-Γ3 (η) ΝΟΜΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 5-2 Πέμπτη, 14 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Γ2-Δ3 (ζ) ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 3-2 Πέμπτη, 14 Απρίλιος, 2016 - 15:30
Β2-Α3 (στ) ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΤΗΜΜΥ 2-0 Τετάρτη, 13 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Α2-Β3 (ε) ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 3-0 Τετάρτη, 13 Απρίλιος, 2016 - 15:30
Δ1-Γ4 (δ) ΤΕΦΑΑ-ΦΥΣΙΚΟ 3-1 Τρίτη, 12 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Γ1-Δ4 (γ) ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΣΣΑΣ 5-1 Τρίτη, 12 Απρίλιος, 2016 - 15:45
Β1-Α4 (β) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 7-0 Δευτέρα, 11 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Α1-Β4 (α) ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 3-1 Δευτέρα, 11 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 10-0 Παρασκευή, 8 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΝΟΜΙΚΗ 5-1 Πέμπτη, 7 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 2-1 Πέμπτη, 7 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 6-4 Τετάρτη, 6 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 4-0 Τρίτη, 5 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΜΗΧ. ΧΩΡ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ 5-0 Τρίτη, 5 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 3-1 Δευτέρα, 4 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΙΑΤΡΙΚΗ 3-2 Δευτέρα, 4 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ- ΣΣΑΣ 1-1 Παρασκευή, 1 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΤΗΜΜΥ 3-2 Πέμπτη, 31 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 1-6 Τετάρτη, 30 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 8-0 Τρίτη, 29 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 5-3 Τρίτη, 29 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 4-3 Δευτέρα, 28 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΜΗΧ. ΧΩΡ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ.-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 28 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 24 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 7-0 Τετάρτη, 23 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 0-3 Τετάρτη, 23 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΦΥΣΙΚΟ 0-3 Τρίτη, 22 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 0-3 Δευτέρα, 21 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ-ΝΟΜΙΚΗ 0-3 Δευτέρα, 21 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ 1-3 Παρασκευή, 18 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 2-2 Παρασκευή, 18 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 1-6 Πέμπτη, 17 Μάρτιος, 2016 - 18:30
ΤΕΦΑΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 7-2 Πέμπτη, 17 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 0-3 Τετάρτη, 9 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΙΑΤΡΙΚΗ 1-1 Τρίτη, 8 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 13-0 Τρίτη, 8 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΣΣΑΣ-ΝΟΜΙΚΗ 4-1 Δευτέρα, 7 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΤΗΜΜΥ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 1-4 Πέμπτη, 3 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΙΑΤΡΙΚΗ 5-2 Τετάρτη, 2 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΣΣΑΣ 3-2 Τετάρτη, 2 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΝΟΜΙΚΗ 3-5 Τρίτη, 1 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΦΥΣΙΚΟ 2-2 Τρίτη, 1 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 29 Φεβρουάριος, 2016 - 15:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 5-1 Παρασκευή, 26 Φεβρουάριος, 2016 - 15:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 4-1 Πέμπτη, 25 Φεβρουάριος, 2016 - 15:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 7-1 Τετάρτη, 24 Φεβρουάριος, 2016 - 17:30
ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 1-7 Τετάρτη, 24 Φεβρουάριος, 2016 - 15:30
ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ -ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 1-7 Τρίτη, 23 Φεβρουάριος, 2016 - 17:30
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΙΑΤΡΙΚΗ 4-7 Παρασκευή, 15 Ιανουάριος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ- ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ 5-1 Πέμπτη, 14 Ιανουάριος, 2016 - 17:00
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 7-1 Τρίτη, 12 Ιανουάριος, 2016 - 16:45
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 3-0 Δευτέρα, 11 Ιανουάριος, 2016 - 17:30
ΣΣΑΣ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 7-3 Παρασκευή, 18 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΟΔΟΝΤΙΑΝΤΡΙΚΗ 4-3 Πέμπτη, 17 Δεκέμβριος, 2015 - 17:00
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ Κ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 9-0 Τετάρτη, 16 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 1-0 Τετάρτη, 16 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 1-0 Τρίτη, 15 Δεκέμβριος, 2015 - 17:00
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3-1 Δευτέρα, 14 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΡΑΦΙΑ Κ ΜΜΕ 2-2 Πέμπτη, 10 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΦΥΣΙΚΟ 4-4 Πέμπτη, 10 Δεκέμβριος, 2015 - 15:00
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 3-1 Τετάρτη, 9 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 6-1 Τετάρτη, 9 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 1-7 Τρίτη, 8 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ Κ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 3-1 Δευτέρα, 7 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 6-2 Δευτέρα, 7 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 7-3 Παρασκευή, 4 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 2-2 Πέμπτη, 3 Δεκέμβριος, 2015 - 17:00
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΤΗΜΜΥ 2-4 Τετάρτη, 2 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 0-10 Τρίτη, 1 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΦΥΣΙΚΟ 3-1 Τρίτη, 1 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΜΜΕ 2-5 Δευτέρα, 30 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 7-2 Δευτέρα, 30 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΠΛΗΡOΦΟΡΙΚΗ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-3 Πέμπτη, 26 Νοέμβριος, 2015 - 17:00
ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-2 Τετάρτη, 25 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 0-8 Δευτέρα, 23 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ Κ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΙΑΤΡΙΚΗ 6-1 Δευτέρα, 23 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 2-4 Παρασκευή, 20 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3-6 Παρασκευή, 20 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΣΣΑΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 1-2 Τετάρτη, 18 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 3-3 Δευτέρα, 16 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 4-2 Δευτέρα, 16 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 6-1 Παρασκευή, 13 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 1-1 Πέμπτη, 12 Νοέμβριος, 2015 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-6 Δευτέρα, 9 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 4-5 Δευτέρα, 9 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΦΥΣΙΚΟ 2-2 Παρασκευή, 6 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΣΣΑΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 5-3 Παρασκευή, 6 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΤΕΦΑΑ 0-3 Πέμπτη, 5 Νοέμβριος, 2015 - 17:00
ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 5-1 Τετάρτη, 4 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 7-0 Τετάρτη, 4 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ.-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 5-1 Τρίτη, 3 Νοέμβριος, 2015 - 17:00
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΜΗΧ. ΧΩΡ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 6-1 Δευτέρα, 2 Νοέμβριος, 2015 - 15:30