Παιχνίδια Ποδοσφαίρου

Ημερομηνία Διεξαγωγής
Τελικός ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. - ΤΕΦΑΑ 3-4 Τρίτη, 30 Μάιος, 2017 - 19:00
Β Ημιτελικός Νικητής κ ΤΕΦΑΑ- Νικητής λ ΤΗΜΜΥ 4-1 Παρασκευή, 26 Μάιος, 2017 - 18:00
Α Ημιτελικός Νικητής θ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. Νικητής ι ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. 1-5 Τρίτη, 23 Μάιος, 2017 - 18:00
νικητής δ ΤΗΜΜΥ-νικητής στ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 2-1 (λ) Δευτέρα, 22 Μάιος, 2017 - 18:00
νικητής γ ΤΕΦΑΑ -νικητής ε ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 8-0 (κ) Δευτέρα, 22 Μάιος, 2017 - 16:00
νικητής β ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ -νικητής η ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. 1-3(ι) Παρασκευή, 19 Μάιος, 2017 - 18:00
νικητής α ΝΟΜΙΚΗ - νικητής ζ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 1-2 (θ) Παρασκευή, 19 Μάιος, 2017 - 16:00
Δ2-Γ3 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ. - ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 6-2 (η) Τρίτη, 16 Μάιος, 2017 - 19:00
Β2-Α3 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ -ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 1-0 (στ) Τρίτη, 16 Μάιος, 2017 - 17:00
Α2-Β3 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ.-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-4 (ε) Τρίτη, 16 Μάιος, 2017 - 15:00
Γ2-Δ3 ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.- ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 3-1 (ζ) Δευτέρα, 15 Μάιος, 2017 - 18:00
Γ1-Δ4 ΤΕΦΑΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 6-0 (γ) Δευτέρα, 15 Μάιος, 2017 - 16:00
Β1-Α4 ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ. 5-3 (β) Παρασκευή, 12 Μάιος, 2017 - 18:00
Δ1-Γ4 ΤΗΜΜΥ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 3-0 (δ) Παρασκευή, 12 Μάιος, 2017 - 16:00
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 11 Μάιος, 2017 - 16:00
Α1-Β4 ΝΟΜΙΚΗ -ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (α) 3-2 Πέμπτη, 11 Μάιος, 2017 - 16:00
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 1-4 Τετάρτη, 10 Μάιος, 2017 - 18:00
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 3-0 Τρίτη, 9 Μάιος, 2017 - 16:00
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 1-4 Δευτέρα, 8 Μάιος, 2017 - 16:00
ΝΟΜΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟ 1-0 Παρασκευή, 5 Μάιος, 2017 - 18:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 4-0 Παρασκευή, 5 Μάιος, 2017 - 16:00
ΦΥΣΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 4 Μάιος, 2017 - 18:00
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 3-3 Πέμπτη, 4 Μάιος, 2017 - 16:00
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 2-3 Τετάρτη, 3 Μάιος, 2017 - 18:00
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 3-0 Τετάρτη, 3 Μάιος, 2017 - 16:00
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 3-0 Τρίτη, 2 Μάιος, 2017 - 18:00
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 2-7 Τρίτη, 2 Μάιος, 2017 - 16:00
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 0-3 Πέμπτη, 27 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 27 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΙΑΤΡΙΚΗ 4-2 Τετάρτη, 26 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 3-3 Τετάρτη, 26 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 1-2 Τρίτη, 25 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ 3-0 Τρίτη, 25 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΑ 0-3 Πέμπτη, 6 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 1-2 Τετάρτη, 5 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 2-0 Τρίτη, 4 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 0-1 Τρίτη, 4 Απρίλιος, 2017 - 15:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 5-0 Δευτέρα, 3 Απρίλιος, 2017 - 17:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 2-5 Πέμπτη, 30 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΤΗΜΜΥ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 3-1 Τετάρτη, 29 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΓΕΩΠΟΝΙΑ 3-0 Τρίτη, 28 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 7-1 Τρίτη, 28 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ 3-3 Παρασκευή, 24 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΝΟΜΙΚΗ 2-6 Πέμπτη, 23 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΘΕΟΛΟΓΙΑ -ERASMUS TEAM 3-0 Τετάρτη, 22 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 3-0 Τρίτη, 21 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 2-4 Τρίτη, 21 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 8-0 Δευτέρα, 20 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΧΗΜΙΚΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 1-4 Πέμπτη, 16 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 2-3 Τετάρτη, 15 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 0-3 Τετάρτη, 15 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΘΕΟΛΟΓΙΑ -ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 6-1 Τρίτη, 14 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ -ΒΙΟΛΟΓΙΑ 5-1 Τρίτη, 14 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 1-3 Πέμπτη, 9 Μάρτιος, 2017 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 5-3 Πέμπτη, 9 Μάρτιος, 2017 - 15:30
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ -ERASMUS TEAM 0-4 Παρασκευή, 16 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 1-3 Παρασκευή, 16 Δεκέμβριος, 2016 - 14:00
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ 5-1 Πέμπτη, 15 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 1-2 Τετάρτη, 14 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 1-2 Τετάρτη, 14 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΓΕΩΠΟΝΙΑ 1-0 Τρίτη, 13 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΤΗΜΜΥ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 4-1 Πέμπτη, 8 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ERASMUS-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 3-1 Τετάρτη, 7 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ. 0-3 Τετάρτη, 7 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 4-8 Τρίτη, 6 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΕΦΑΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 16-2 Τρίτη, 6 Δεκέμβριος, 2016 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 4-1 Πέμπτη, 1 Δεκέμβριος, 2016 - 17:30
ERASMUS-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 0-3 Τετάρτη, 30 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 3-0 Τετάρτη, 30 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 2-0 Τρίτη, 29 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 8-3 Δευτέρα, 28 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΧΗΜΙΚΟ 1-1 Παρασκευή, 25 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 2-0 Πέμπτη, 24 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 0-1 Τετάρτη, 23 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 2-0 Τετάρτη, 23 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΒΙΟΛΟΓΙΑ 5-2 Τρίτη, 22 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 4-4 Δευτέρα, 21 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ.-ΦΥΣΙΚΟ 1-6 Δευτέρα, 21 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ERASMUS-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3-6 Παρασκευή, 18 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 6-2 Παρασκευή, 18 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ -ΓΕΩΠΟΝΙΑ 1-3 Τετάρτη, 16 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 7-1 Τετάρτη, 16 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 8-0 Τρίτη, 15 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΕΦΑΑ-ΙΑΤΡΙΚΗ 7-2 Τρίτη, 15 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΧΗΜΙΚΟ 3-4 Δευτέρα, 14 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-3 Πέμπτη, 10 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 5-1 Τετάρτη, 9 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΤΕΦΑΑ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 13-1 Τετάρτη, 9 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 0-4 Τρίτη, 8 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧ 1-2 Τρίτη, 8 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ERASMUS TEAM 1-2 Δευτέρα, 7 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 0-11 Δευτέρα, 7 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-4 Πέμπτη, 3 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 7-3 Πέμπτη, 3 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΙΑΤΡΙΚΗ 1-0 Τετάρτη, 2 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ 0-2 Τετάρτη, 2 Νοέμβριος, 2016 - 15:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 2-4 Τρίτη, 1 Νοέμβριος, 2016 - 17:30
ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ. 3-6 Δευτέρα, 31 Οκτώβριος, 2016 - 17:30
ΧΗΜΙΚΟ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ 3-3 Δευτέρα, 31 Οκτώβριος, 2016 - 15:30
Τελικός ΤΕΦΑΑ-Θεολογική 5-2 Τρίτη, 24 Μάιος, 2016 - 19:30
Β΄ Ημιτελικός Νικητής κ- Νικητής λ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ-ΤΕΦΑΑ 4-5 Τρίτη, 17 Μάιος, 2016 - 17:30
Α ΄Ημιτελικός Νικητής θ - Νικητής ι ΝΟΜΙΚΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 2-5 Δευτέρα, 16 Μάιος, 2016 - 17:30
Νικητής β-Νικητής η (ι) ΝΟΜΙΚΗ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ 4-1 Τρίτη, 19 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Νικητής α-Νικητής ζ (θ) ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ. 6-2 Τρίτη, 19 Απρίλιος, 2016 - 15:30
Νικητής δ-Νικητής στ (λ) ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΤΕΦΑΑ 0-3 Δευτέρα, 18 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Νικητής γ Νικητής ε (κ) ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ. 2-0 Δευτέρα, 18 Απρίλιος, 2016 - 15:30
Δ2-Γ3 (η) ΝΟΜΙΚΗ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ. 5-2 Πέμπτη, 14 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Γ2-Δ3 (ζ) ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ-ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ 3-2 Πέμπτη, 14 Απρίλιος, 2016 - 15:30
Β2-Α3 (στ) ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΤΗΜΜΥ 2-0 Τετάρτη, 13 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Α2-Β3 (ε) ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΧΩΡ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 3-0 Τετάρτη, 13 Απρίλιος, 2016 - 15:30
Δ1-Γ4 (δ) ΤΕΦΑΑ-ΦΥΣΙΚΟ 3-1 Τρίτη, 12 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Γ1-Δ4 (γ) ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΣΣΑΣ 5-1 Τρίτη, 12 Απρίλιος, 2016 - 15:45
Β1-Α4 (β) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 7-0 Δευτέρα, 11 Απρίλιος, 2016 - 17:30
Α1-Β4 (α) ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 3-1 Δευτέρα, 11 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 10-0 Παρασκευή, 8 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΝΟΜΙΚΗ 5-1 Πέμπτη, 7 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 2-1 Πέμπτη, 7 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 6-4 Τετάρτη, 6 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 4-0 Τρίτη, 5 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΜΗΧ. ΧΩΡ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ 5-0 Τρίτη, 5 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 3-1 Δευτέρα, 4 Απρίλιος, 2016 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΙΑΤΡΙΚΗ 3-2 Δευτέρα, 4 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ- ΣΣΑΣ 1-1 Παρασκευή, 1 Απρίλιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΤΗΜΜΥ 3-2 Πέμπτη, 31 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 1-6 Τετάρτη, 30 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 8-0 Τρίτη, 29 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 5-3 Τρίτη, 29 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 4-3 Δευτέρα, 28 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΜΗΧ. ΧΩΡ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ.-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 28 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-0 Πέμπτη, 24 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 7-0 Τετάρτη, 23 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 0-3 Τετάρτη, 23 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΦΥΣΙΚΟ 0-3 Τρίτη, 22 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 0-3 Δευτέρα, 21 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ-ΝΟΜΙΚΗ 0-3 Δευτέρα, 21 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ-ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ 1-3 Παρασκευή, 18 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 2-2 Παρασκευή, 18 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 1-6 Πέμπτη, 17 Μάρτιος, 2016 - 18:30
ΤΕΦΑΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 7-2 Πέμπτη, 17 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤ.-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 0-3 Τετάρτη, 9 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΙΑΤΡΙΚΗ 1-1 Τρίτη, 8 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 13-0 Τρίτη, 8 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΣΣΑΣ-ΝΟΜΙΚΗ 4-1 Δευτέρα, 7 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΤΗΜΜΥ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 1-4 Πέμπτη, 3 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ-ΙΑΤΡΙΚΗ 5-2 Τετάρτη, 2 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ-ΣΣΑΣ 3-2 Τετάρτη, 2 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΝΟΜΙΚΗ 3-5 Τρίτη, 1 Μάρτιος, 2016 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ.-ΦΥΣΙΚΟ 2-2 Τρίτη, 1 Μάρτιος, 2016 - 15:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 3-0 Δευτέρα, 29 Φεβρουάριος, 2016 - 15:30
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 5-1 Παρασκευή, 26 Φεβρουάριος, 2016 - 15:30
ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ 4-1 Πέμπτη, 25 Φεβρουάριος, 2016 - 15:30
ΙΑΤΡΙΚΗ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 7-1 Τετάρτη, 24 Φεβρουάριος, 2016 - 17:30
ΓΕΩΛΟΓΙΑ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 1-7 Τετάρτη, 24 Φεβρουάριος, 2016 - 15:30
ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ -ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 1-7 Τρίτη, 23 Φεβρουάριος, 2016 - 17:30
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΙΑΤΡΙΚΗ 4-7 Παρασκευή, 15 Ιανουάριος, 2016 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ- ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ 5-1 Πέμπτη, 14 Ιανουάριος, 2016 - 17:00
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 7-1 Τρίτη, 12 Ιανουάριος, 2016 - 16:45
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ 3-0 Δευτέρα, 11 Ιανουάριος, 2016 - 17:30
ΣΣΑΣ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 7-3 Παρασκευή, 18 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΦΥΣΙΚΟ-ΟΔΟΝΤΙΑΝΤΡΙΚΗ 4-3 Πέμπτη, 17 Δεκέμβριος, 2015 - 17:00
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ Κ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 9-0 Τετάρτη, 16 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ-ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ 1-0 Τετάρτη, 16 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΤΕΦΑΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 1-0 Τρίτη, 15 Δεκέμβριος, 2015 - 17:00
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3-1 Δευτέρα, 14 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΔΗΜΟΣΙΟΡΑΦΙΑ Κ ΜΜΕ 2-2 Πέμπτη, 10 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ-ΦΥΣΙΚΟ 4-4 Πέμπτη, 10 Δεκέμβριος, 2015 - 15:00
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 3-1 Τετάρτη, 9 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 6-1 Τετάρτη, 9 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΘΕΟΛΟΓΙΚΗ 1-7 Τρίτη, 8 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ Κ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 3-1 Δευτέρα, 7 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 6-2 Δευτέρα, 7 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ 7-3 Παρασκευή, 4 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 2-2 Πέμπτη, 3 Δεκέμβριος, 2015 - 17:00
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΤΗΜΜΥ 2-4 Τετάρτη, 2 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 0-10 Τρίτη, 1 Δεκέμβριος, 2015 - 17:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΦΥΣΙΚΟ 3-1 Τρίτη, 1 Δεκέμβριος, 2015 - 15:30
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΜΜΕ 2-5 Δευτέρα, 30 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 7-2 Δευτέρα, 30 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΠΛΗΡOΦΟΡΙΚΗ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-3 Πέμπτη, 26 Νοέμβριος, 2015 - 17:00
ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 3-2 Τετάρτη, 25 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 0-8 Δευτέρα, 23 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ Κ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΙΑΤΡΙΚΗ 6-1 Δευτέρα, 23 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ 2-4 Παρασκευή, 20 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 3-6 Παρασκευή, 20 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΣΣΑΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 1-2 Τετάρτη, 18 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ 3-3 Δευτέρα, 16 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΝΟΜΙΚΗ-ΔΑΣΟΛΟΓΙΑ 4-2 Δευτέρα, 16 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 6-1 Παρασκευή, 13 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 1-1 Πέμπτη, 12 Νοέμβριος, 2015 - 17:00
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ-ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ 1-6 Δευτέρα, 9 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ-ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 4-5 Δευτέρα, 9 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΦΥΣΙΚΟ 2-2 Παρασκευή, 6 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΣΣΑΣ-ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΜΜΕ 5-3 Παρασκευή, 6 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΓΕΩΠΟΝΙΑ-ΤΕΦΑΑ 0-3 Πέμπτη, 5 Νοέμβριος, 2015 - 17:00
ΙΣΤΟΡΙΚΟ-ΓΕΩΛΟΓΙΑ 5-1 Τετάρτη, 4 Νοέμβριος, 2015 - 17:30
ΤΗΜΜΥ-ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ 7-0 Τετάρτη, 4 Νοέμβριος, 2015 - 15:30
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΙ ΜΗΧ.-ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧ 5-1 Τρίτη, 3 Νοέμβριος, 2015 - 17:00
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ-ΜΗΧ. ΧΩΡ. ΚΑΙ ΑΝΑΠΤ. 6-1 Δευτέρα, 2 Νοέμβριος, 2015 - 15:30