Τουρνουά Αντισφαίρισης φοιτητών και φοιτητριών 2019

Το τουρνουά θα αρχίσει την Τετάρτη 8 Μαϊου 2019

Την Δευτέρα 6 Μαϊου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση στο γήπεδο αντισφαίρισης και θα αναρτηθεί το πρόγραμμα των αγώνων. 

Οι αγώνες θα διεξάγονται από Δευτέρα έως Παρασκευή τις απογευματινές ώρες, ανάλογα με το πρόγραμμα και τις συμμετοχές.

Οι δηλώσεις συμμετοχής γίνονται δεκτές ως και τις 3 Μαϊου 2019 .
Οι αγώνες θα γίνονται στο γήπεδο αντισφαίρισης του Π.Γ.
Κόστος συμμετοχής 5 ευρώ ανά παίκτη/τρια για όλο το τουρνουά το οποίο καταβάλλεται πριν τον 1ο αγώνα.

  • Το τουρνουά θα ξεκινησει με τους αγώνες των αρχαρίων και θα συνεχιστεί με τους αγώνες μεσαίων και προχωρημένων. 
  • Οι αγώνες κρίνονται στα 2 νικηφόρα σετ των 6 games.
  • Σε περίπτωση ισοπαλίας  6 – 6, το σετ κρίνεται σε tie break  των 7 πόντων.
  • Σε περίπτωση ισοπαλίας 1 – 1 στα σετ, ο αγώνας κρίνεται σε 3ο  σετ.
  • Για οποιαδήποτε πληροφορία επικοινωνείτε στο τηλ. 6948287718 (κ. Αθανασιάδης Αντώνης)
  • Δηλώστε συμμετοχή εδώ.
 
 
Φάση Αρχαρίων     ΚΩΔ. ΑΓΩΝΑ set
ΤΕΤΑΡΤΗ 08/05   17.15 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   2-0
ΠΕΜΠΤΗ 09/05 17.15 ΦΩΤΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ-ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   2-0
19.00 ΝΤΑΚΚΑΚ ΣΟΥΑΝΤ ΜΑΡ-ΤΖΙΩΤΖΟΡΑ ΘΕΟΔΟΤΗ   2-0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/05 17.15 ΚΟΝΤΕ ΜΟΥΑΜΕΤ-ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ   2-0
  19.00 ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΖΕΓΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   2-0
         
ΤΡΙΤΗ 14/05 18.00 ΤΣΕΠΕΡΗ Ε. -ΡΑΠΤΗ Σ.   0-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/05 17.30 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Γ-ΦΩΤΙΟΥ Ρ.   0-2
19.15 ΚΟΝΤΕ Μ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α.   2-0
ΠΕΜΠΤΗ 16/05 17.15 ΦΩΤΙΟΥ Ρ. -ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Α.   2-1
  19.50 ΡΑΠΤΗ Σ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α.   1-2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/05 17.00 ΝΤΑΚΑΚ Σ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α.   2-0
  19.00 ΦΩΤΙΟΥ Ρ. ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ Κ.   2-0
 
 
Φάση Μεσαίων     set  
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/05 19.30 ΚΑΚΑΜΟΥΚΑ Κ-ΝΤΑΝΤΑΚ Σ. 0-2  
ΤΡΙΤΗ 21/05 17.15 ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Α.-ΒΕΡΓΟΣ Γ. 2-0  
19.15 ΛΕΟΝΤΗ Σ.-ΖΙΩΓΑ Μ. 2-0  
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/05 17.15 ΑΤΣΑΡΟΥ Ν.-ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ Π. 0-2  
19.00 ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ε.-ΦΩΤΙΟΥ Ρ. 0-2  
ΠΕΜΠΤΗ 23/05 19.00 ΡΟΔΙΦΤΣΗΣ Σ. -ΠΑΣΠΑΛΑΣ Ο. 2-0  
17.15 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ Η.-ΒΛΑΧΟΣ Δ. 2-0  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/05 17.15 ΜΠΟΜΠΟΡΑ Π.-ΛΕOΝΤΗ Σ. 0-2  
19.00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ-ΦΩΤΙΟΥ Ρ. 0-2  
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/05 17.15 ΡΟΔΙΦΤΣΗΣ Σ.-ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ Β. 2-1  
19.15 ΜΗΧΑΗΛΟΥΔΗΣ Α.-ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Α. 2-0  
ΤΡΙΤΗ 28/05 17.30 ΚΑΛΑΓΙΑ Κ.-ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ Π. 2-1  
19.15 ΝΤΑΚΚΑΚ Σ.Μ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ε. 0-2  
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/05 17.15 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ Η-ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ Α. 0-2  
19.15 ΚΑΛΑΓΙΑ Κ.-ΛΕΟΝΤΗ Σ. 2-0  
ΠΕΜΠΤΗ 30/05 17.15 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Σ.- ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗΣ Α. 1-2  
19.15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ε.-ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΑΚΑ Η. 2-0  
15.00 ΜΙΧΑΗΛΟΥΔΗΣ Α.-ΦΩΤΙΟΥ Ρ. 2-1  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/05 18.30

ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΜΙΧΑΗΛΟΥΔΗΣ Α.-ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ Α. 

0-2  
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/06 19.45

ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΛΑΓΙΑ Κ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ε.

0-2  
         
         

 

Το πρόγραμμα πραγ

Φάση Προχωρημένων     set  
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/06 17.15 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Λ.-ΤΟΥΦΑ Μ.Σ. αναβ.  
19.15 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗ Μ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ε. 0-2  
ΤΡΙΤΗ 04/06 17.15 ΑΒΡΑΝΑΣ Ν.-ΜΑΝΕΣΗΣ Γ 0-2  
19.15 ΠΑΣΧΑΛΗΣ Χ.Α.- ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ Α. 0-2  
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/06 17.15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ε.-ΔΗΜΑΚΗ Μ. αναβ.  
19.00 ΜΠΕΡΑΝΤΖΕ Δ-ΝΤΟΜΑΣΕΚΝΟ Φ. 0-2  
ΠΕΜΠΤΗ 06/06 17.15 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Λ.-ΤΟΥΦΑ Μ.Σ. 2-0  
19.15 ΜΑΝΕΣΗΣ Γ.-ΚΑΡΑΣΑΒΟΓΛΟΥ Μ. 2-0  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/06 17.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Η.- ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Λ. 2-0  
19.15 ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ- ΝΤΟΜΑΣΕΝΚΟ Φ. 0-2  
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/06 17.45 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ε.-ΔΗΜΑΚΗ Μ. 0-2  
19.15 ΚΑΣΕΛΟΥΡΗΣ Α. -ΔΟΛΑΠΤΣΗΣ Κ. 0-2  
ΤΡΙΤΗ 11/06        
19.00 ΜΑΝΕΣΗΣ Γ.-ΔΟΛΑΠΤΣΗΣ Κ. 0-2  
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/06 17.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ Η.-PIVCOVA P. ΑΝ.  
19.15 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Χ.-ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ Ν. 0-2  
         
       
       
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/06 17.45      
  19.15 ΝΤΟΜΑΣΕΝΚΟ Φ.-ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ Ν. 2-1  
ΤΡΙΤΗ 18/06 18.30                      ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠOΥΛΟΥ Η.-PIVCOVA P.    
ΤΕΤΑΡΤΗ 19/06               18.30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Λ-ΔΗΜΑΚΗ Μ. 2-0  
ΠΕΜΠΤΗ 20/06 19.00

ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 

ΔΟΛΑΠΤΣΗΣ Κ.-ΝΤΟΜΑΣΕΝΚΟ Φ.

2-0  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/06 19.00

ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Λ.-PIVCOVA P.

0-2  
 

ΑΑΣΔΦΔΦΓΔΦ

 

ματοποιείται εξ αποστάσεως και απαιτείται μόνο η φυσική παρουσία σας στη Θεσσαλονίκη (ΑΠΘ) το Σάββατο 29 Ιουνίου 2019 και την Κυριακή 30 Ιουνίου, για την παρακολούθηση των  πρακτικών μαθημάτων. Το πρόγρ

αμμα ολοκληρώνεται την  Κυριακή 30 Ιουνίου με την αποφοίτηση των συμμετεχόντων.