Γιούλη Χαρίση

Η Γιούλα Χαρίση είναι απόφοιτη της σχολής  Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του ΑΠΘ, με ειδικότητα την ενόργανη γυμναστική. Επιπλέον, είναι απόφοιτη  τμήματος Φιλολογίας,της Φιλοσοφικής Σχολής του ΑΠΘ, με ειδίκευση την Κλασική Φιλολογία.
Κατέχει πτυχίο χορού Modern Theatre Dance,της Imperial Society of Teacher's Dancing,επιπέδου Advanced 1. Ακόμη, είναι  πιστοποιημένη zumba instructor. Έχει παρακολουθήσει το πρόγραμμα " Προπονητής Αθλητικών Ακαδημιων",της Δομής Δια Βίου Μάθησης,του ΑΠΘ ,καθώς επίσης και πλήθος σεμιναρίων στο μοντέρνο και σύγχρονο χορό, αλλά και μουσικοπαιδαγωγικά εργαστήρια. Έιναι διδάσκουσα στο  Πρόγραμμα "Παιδική Animation", του Κέντρου Εκπαίδευσης και Δια Βίου Μάθησης του ΑΠΘ. Από το 2011 διδάσκει μοντέρνο χορό, zumba και ενόργανη γυμναστική στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του ΑΠΘ. Από το 2013 είναι ομαδάρχισσα στα παιδικά καλοκαιρινά προγράμματα του Πανεπιστημιακού γυμναστηρίου του ΑΠΘ.

Ονοματεπώνυμο:
Γιούλη Χαρίση