Εγγραφές φοιτητών/τριών

Για την εγγραφή  στο Γυμναστήριο απαιτούνται.

-Ακαδημαϊκή ταυτότητα (Πάσο).

-Κόστος εγγραφής: 20€ για την ακαδημαϊκή χρονιά.

_________________________

Μόνο πρωτοετής φοιτητές/τριες ΑΠΘ που δε διαθέτουν ακόμα ακαδημαϊκή ταυτότητα, κάνουν εγγραφή στο γυμναστήριο με τα ακόλουθα δικαιολογητικά:
-Βεβαίωση εγγραφής από το τμήμα εισδοχής
-Αστ.Ταυτότητα
-1 Φωτογραφία
-20 ευρώ

Μόνο μεταπτυχιακοί φοιτητές ή υπ. διδάκτορες, οι οποίοι έχουν ακαδημαϊκή ταυτότητα χωρίς 16ψήφιο ΑΜ, θα πρέπει να προσκομίσουν και 1 φωτογραφία
_________________________

Ώρες εγγραφών: 8.30-13.30 και 15.00-21.00, Δευτ.-Παρασκ.

• Φοιτητής/τρια που δεν έχει κάνει εγγραφή στο Γυμναστήριο, δεν έχει δικαίωμα εισόδου.
  • Η είσοδος στους φοιτητές και στις φοιτήτριες επιτρέπεται μόνο μετά την επίδειξη της ακαδημαϊκής ταυτότητας στη φύλαξη και τη θετική ηλεκτρονική σάρωση της στην είσοδο του Γυμναστηρίου. Μέλος που δε διαθέτει ακαδημαϊκή ταυτότητα ή κάρτα μέλους (π.χ. την ξέχασε ή την έχασε) δε δικαιούται σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση να εισέλθει στο Γυμναστήριο.
  • Όσοι επιθυμούν να παρακολουθήσουν τα μαθήματα της κολύμβησης, θα πρέπει να προσκομίσουν εκεί, ιατρική γνωμάτευση δερματολόγου
  • Μέλη πολύτεκνων οικογενειών, εγγράφονται στο ΠΓ με κόστος 10€ (απαιτείται η επίδειξη πολυτεκνικού πάσο σε ισχύ)