Προγράμματα Άσκησης για Φοιτητές

Δραστηριότητα Days Ώρες Τόπος Γυμναστής/τρια Έναρξη Σημείωση
Ποδόσφαιρο φοιτητριών Τρίτη, Πέμπτη 19.30-20.30 Γήπεδο ποδοσφαίρου 5Χ5 Γιώργος Μπουχουράς 16/09/2019
Ποδόσφαιρο Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 12.00-13.00, 13.00-14.00, 14.00-15.00, 15.00-22.00 Γήπεδο ποδοσφαίρου 11Χ11, Γήπεδο ποδοσφαίρου 5Χ5 02/09/2019 εξαιρούνται από τις διαθέσιμες ώρες οι αγώνες ποδοσφαίρου και οι κρατήσεις
Παραδοσιακοί Χοροί Παρασκευή 17.00-18.00 Αίθουσα 16 Γιώργος Σοφιανίδης 16/09/2019 17.00-18.00 (προχωρημένοι)
Μοντέρνος Χορός Τρίτη, Πέμπτη 15.00-17.00 Αίθουσα 45 Άννα Καζακαντώνη 16/09/2019
Κολύμβηση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 10.00-11.00, 11.00-12.00, 12.00-13.00, 13.00-14.00 Εθνικό κολυμβητήριο Φωτεινή Δάντση 02/09/2019 10.00-14.00 Εξωτερική πισίνα
Καράτε Δευτέρα 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Αίθουσα 45 Κώστας Δήμου 16/09/2019 18.00-19.00 (αρχάριοι), 19.00-20.30 (προχωρημένοι), 20.30.21.00 (αγωνιστικό)
Καράτε Τετάρτη 19.00-20.00, 20.00-21.00 Αίθουσα 45 Κώστας Δήμου 16/09/2019 19.00-20.30 (προχωρημένοι) και 20.30-21.00 (αγωνιστικό)
Καράτε Παρασκευή 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Αίθουσα 45 Κώστας Δήμου 16/09/2019 18.00-19.00 (αρχάριοι), 19.00-20.30 (προχωρημένοι), 20.30-21.00 (αγωνιστικό)
Καλαθοσφαίριση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 12.00-13.00, 13.00-13.30, 15.00-22.00 Γήπεδο καλαθοσφαίρισης εξωτερικό, Σάλα 02/09/2019
Επιτραπέζια Αντισφαίριση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 08.00-13.30, 15.00-22.00 Εξωτερικές εγκαταστάσεις 16/09/2019
Αντισφαίριση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή 17.30-19.30 Γήπεδο αντισφαίρισης Αντώνης Αθανασιάδης 16/09/2019
Αντισφαίριση Πέμπτη 17.30-19.30 Γήπεδο αντισφαίρισης Αντώνης Αθανασιάδης 29/08/2019 Προχωρημένοι
Zumba Τρίτη, Πέμπτη 20.00-21.00 Αίθουσα 18 Γιούλη Χαρίση 16/09/2019
Yoga Δευτέρα, Τετάρτη 16.00-17.00 Αίθουσα 45 Αναστασία Γιαννακάκη 16/09/2019
Tango Δευτέρα 18.00-20.00 Αίθουσα 16 16/09/2019 Αρχάριοι
Tango Παρασκευή 19.00-20.00, 20.00-21.00 Αίθουσα 18 16/09/2019 19.00-20.00 αρχάριοι μεσαίοι και 20.00-21.00 προχωρημένοι
Suspension and kettlebells Τρίτη, Πέμπτη 17.30-18.00, 18.00-18.30 Αίθουσα χορού 2 Λίλη Ευθυμίου 16/09/2019
Salsa Τετάρτη 20.00-21.00, 21.00-22.00 Αίθουσα 18 16/09/2019 20.00-21.00 (αρχάριοι) και 21.00-22.00 (προχωρημένοι)
Salsa Παρασκευή 21.00-22.00 Αίθουσα 18 16/09/2019
Pilates Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη 19.00-20.00 Αίθουσα 18 Λίλη Ευθυμίου 16/09/2019
Kendo Τρίτη, Πέμπτη 16.00-17.00 Αίθουσα 18 Κώστας Ματζάρας 08/10/2019
Hip Hop Δευτέρα 21.00-22.00 Αίθουσα 18 Ελένη Ζαγγελίδου 16/09/2019
Hip Hop Παρασκευή 18.00-19.00 Αίθουσα 18 Ελένη Ζαγγελίδου 16/09/2019
Fitness Rooms Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 08.00-13.30, 15.00-22.00 Αίθουσες 1,7,9 Βασίλης Βασιλειάδης, Δημήτρης Κύρκος, Λάζαρος Ρέππας, Τηλέμαχος Χατζητάκης 02/09/2019
Crossfit Τρίτη, Πέμπτη 18.00-20.00 Σάλα Βασίλης Βασιλειάδης 16/09/2019
Capoeira Τρίτη, Πέμπτη 20.30-21.00, 21.00-22.00 Αίθουσα 45 01/10/2019
Ai Kido Τρίτη, Πέμπτη 17.00-18.00, 18.00-19.00 Αίθουσα 45 Κώστας Ματζάρας 16/09/2019
Πετοσφαίριση Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 15.00-22.00 Σάλα 16/09/2019
Παραδοσιακοί Χοροί Δευτέρα 16.00-17.00, 17.00-18.00 Αίθουσα 18 Γιώργος Σοφιανίδης 16/09/2019 16.00-17.00 (αρχάριοι), 17.00-18.00 (μεσαίοι)
Ξιφασκία Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή 19.30-20.00, 20.00-21.00 Περίπτερο 7 ΔΕΘ
Γυμναστική με ιμάντες Παρασκευή 17.00-17.30, 17.30-18.00 Αίθουσα χορού 2 Ελένη Ζαγγελίδου 16/09/2019
Running Team Δευτέρα 17.00-18.00 Αίθριο Λάζαρος Ρέππας 16/09/2019
Running team Τρίτη 17.00-18.00 Αίθριο Λάζαρος Ρέππας 16/09/2019
Running team Πέμπτη 18.00-19.00 Άγαλμα Μ.Αλεξάνδρου, παραλία Λάζαρος Ρέππας 16/09/2019
Kettlebells Δευτέρα, Τετάρτη 18.00-19.00 Αίθουσα χορού 2 Λίλη Ευθυμίου 16/09/2019
Just Dance modern dance Τετάρτη 15.00-17.00 Αίθουσα 18 Γιούλη Χαρίση 16/09/2019