Exercise Program for Students

Activity Ημέρες Ώρες Τόπος Γυμναστής/τρια Έναρξη Σημείωση
Yoga Δευτέρα, Τετάρτη 16.00-17.00 Room no 45 Αναστασία Γιαννακάκη 16/09/2019
Women Soccer Τρίτη, Πέμπτη 19.30-20.30 Outdoors soccer court 5Χ5 Γιώργος Μπουχουράς 16/09/2019
Volley Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 15.00-22.00 Sports hall 16/09/2019
Tennis Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Παρασκευή 17.30-19.30 Tennis court Αντώνης Αθανασιάδης 16/09/2019
Tennis Πέμπτη 17.30-19.30 Tennis court Αντώνης Αθανασιάδης 29/08/2019 Προχωρημένοι
Tango Δευτέρα 18.00-20.00 Room no 16 16/09/2019 Αρχάριοι
Tango Παρασκευή 19.00-20.00, 20.00-21.00 Room no 18 16/09/2019 19.00-20.00 αρχάριοι μεσαίοι και 20.00-21.00 προχωρημένοι
Table Tennis Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 08.00-13.30, 15.00-22.00 Outdoors 16/09/2019
Swimming Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 10.00-11.00, 11.00-12.00, 12.00-13.00, 13.00-14.00 National swimming pool Φωτεινή Δάντση 02/09/2019 10.00-14.00 Εξωτερική πισίνα
Suspension training Παρασκευή 17.00-17.30, 17.30-18.00 Room no 2 Ελένη Ζαγγελίδου 16/09/2019
Soccer Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 12.00-13.00, 13.00-14.00, 14.00-15.00, 15.00-22.00 Outdoors soccer court 11Χ11, Outdoors soccer court 5Χ5 02/09/2019 εξαιρούνται από τις διαθέσιμες ώρες οι αγώνες ποδοσφαίρου και οι κρατήσεις
Salsa Τετάρτη 20.00-21.00, 21.00-22.00 Room no 18 16/09/2019 20.00-21.00 (αρχάριοι) και 21.00-22.00 (προχωρημένοι)
Salsa Παρασκευή 21.00-22.00 Room no 18 16/09/2019
Pilates Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη 19.00-20.00 Room no 18 Λίλη Ευθυμίου 16/09/2019
Modern Dance Τρίτη, Πέμπτη 15.00-17.00 Room no 45 Άννα Καζακαντώνη 16/09/2019
Karate Δευτέρα 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Room no 45 Κώστας Δήμου 16/09/2019 18.00-19.00 (αρχάριοι), 19.00-20.30 (προχωρημένοι), 20.30.21.00 (αγωνιστικό)
Karate Τετάρτη 19.00-20.00, 20.00-21.00 Room no 45 Κώστας Δήμου 16/09/2019 19.00-20.30 (προχωρημένοι) και 20.30-21.00 (αγωνιστικό)
Karate Παρασκευή 18.00-19.00, 19.00-20.00, 20.00-21.00 Room no 45 Κώστας Δήμου 16/09/2019 18.00-19.00 (αρχάριοι), 19.00-20.30 (προχωρημένοι), 20.30-21.00 (αγωνιστικό)
Hip Hop Δευτέρα 21.00-22.00 Room no 18 Ελένη Ζαγγελίδου 16/09/2019
Folklore Dance Δευτέρα 16.00-17.00, 17.00-18.00 Room no 18 Γιώργος Σοφιανίδης 16/09/2019 16.00-17.00 (αρχάριοι), 17.00-18.00 (μεσαίοι)
Folklore Dance Παρασκευή 17.00-18.00 Room no 16 Γιώργος Σοφιανίδης 16/09/2019 17.00-18.00 (προχωρημένοι)
Fitness Rooms Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 08.00-13.30, 15.00-22.00 Room no 1,7,9 Βασίλης Βασιλειάδης, Δημήτρης Κύρκος, Λάζαρος Ρέππας, Τηλέμαχος Χατζητάκης 02/09/2019
Fencing Δευτέρα, Τετάρτη, Παρασκευή 19.30-20.00, 20.00-21.00 Ciosk no 7 HELEXPO
Crossfit indoors Τρίτη, Πέμπτη 18.00-20.00 Sports hall Βασίλης Βασιλειάδης 16/09/2019
Capoeira Τρίτη, Πέμπτη 20.30-21.00, 21.00-22.00 Room no 45 01/10/2019
Basketball Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή 12.00-13.00, 13.00-13.30, 15.00-22.00 Outdoors basketball court, Sports hall 02/09/2019
Ai Kido Τρίτη, Πέμπτη 17.00-18.00, 18.00-19.00 Room no 45 Κώστας Ματζάρας 16/09/2019
Running Team Δευτέρα 17.00-18.00 Outdoors Λάζαρος Ρέππας 16/09/2019
Running team Τρίτη 17.00-18.00 Outdoors Λάζαρος Ρέππας 16/09/2019
Running team Πέμπτη 18.00-19.00 Alexander the Great statue, near the beach Λάζαρος Ρέππας 16/09/2019
Kettlebells Δευτέρα, Τετάρτη 18.00-19.00 Room no 2 Λίλη Ευθυμίου 16/09/2019
Just Dance modern dance Τετάρτη 15.00-17.00 Room no 18 Γιούλη Χαρίση 16/09/2019